ZODPOVĚDĚLI JSME VÁM NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

2021-09-09

Třetí ročník FM CITY FEST propukne už za 2 týdny, a to 24.-25. 9. v areálu textilky Slezan ve Frýdku-Místku, a věříme, že už se nemůžete dočkat stejně jako my! A protože se nám množí různé dotazy týkající se vstupenek, podmínek vstupu na festival a další, rozhodli jsme se je na jednom místě všechny zodpovědět, abychom maximálně předešli nejasnostem a celý festival tak mohl proběhnout jako po másle.

 

VSTUPENKY Z DRUHÉ RUKY

Rádi bychom vás upozornili, že ručíme pouze za vstupenky, které jste osobně zakoupili přímo u nás. Při zakoupení vstupenky od jiné osoby se může stát, že si prodávající ponechá kopii lístku / lístek přeprodá několika různým osobám / uveřejní QR kód lístku v inzerci / apod. Na FM CITY FEST bude vždy vpuštěn pouze ten, kdo přijde s QR kódem na festival jako první.

PODMÍNKY VSTUPU NA FESTIVAL

Vstup na festival bude návštěvníkům umožněn pouze v případě splnění některé z níže uvedených podmínek. Výjimkou jsou pouze děti do 6 let, u nichž není potřeba dokládat žádné potvrzení.

PCR TEST - maximálně 7 dní starý PCR test s negativním výsledkem

ANTIGENNÍ TEST - maximálně 72 hodin starý antigenní test s negativním výsledkem

PRODĚLÁNÍ COVID-19 - laboratorní potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 v uplynulých 180 dnech

POTVRZENÍ O OČKOVÁNÍ - platné od 15. dne po aplikaci druhé dávky očkování


TESTOVACÍ STÁNEK U VSTUPU NA FESTIVAL

Všichni návstěvníci, kteří se při vstupu na festival budou prokazovat negativním PCR nebo antigenním testem, mohou využít odběrového místa na COVID-19 přímo u vstupu na festival. Certifikovaný testovací stánek bude v provozu již od čtvrtku 23. 9. od 13 hod.
Prosíme všechny návštěvníky, aby využili možnosti nechat se otestovat i na jiných odběrových místech ve Frýdku-Místku a předešli tak možnému shlukování se lidí u stánku před vstupem na festival.

VYHNĚTE SE FRONTÁM

Doporučujeme využít možnosti dřívější akreditace, která bude probíhat již od čtvrtku, 23. 9., od 13 hod. ve viditelně označeném akreditačním stánku na ulici Bavlnářská, hned na rohu areálu. S páskem, který v akreditačním stánku vyměníte za vstupenku, budete moci do areálu v době konání festivalu kdykoli vstoupit a následně jej opět opustit. Vstupenky a potvrzení pro splnění podmínky COVID-19 mějte vytištěné či stažené v mobilním telefonu.
VSTUPENKY JSOU NEPŘENOSNÉ, v případě dvoudenní vstupenky tak může do areálu vstoupit na zakoupenou vstupenku pouze jedna a tatáž osoba.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se už
24.-25. 9. na FM CITY FEST 2021!