Z tiskovky rovnou mezi vás

2018-06-21

Ve středu 6.6.2018 jsme měli jako pořadatelé docela náročný den. Uspořádali jsme tiskovou konferenci, aby se o nás dozvědělo, co nejvíce lidí, ale zároveň jsme chtěli jít mezi lidi a přiblížit se k vám, jak to bude na festivalu vypadat, co můžete čekat a zkrátka si o tom trošku pokecat. Jen díky vám to byl jeden z nejbáječnějších dnů, který nás utvrdil v tom, že festival bude nezapomenutelný a má smysl!

Video ZDE

Tisková konference byla plná hvězd a důležitých lidí. Přišel mezi nás pan primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký společně s náměstky panem Machalou a Kajzarem. K festivalu se vyjádřil pan Korč a jako bonus celého odpoledne za námi přijeli i kluci z Light & Love (Lukáš a Honza Balcárek). K festivalu měl co říci i současný objev roku David Stypka. Tiskovku jsme jsme zahájili super hudebním vstupem kapely Light & Love a písničkou Blueberry Sky a na závěr si zazpívali song společně s Miraiem.

Celou tiskovou zprávu můžete stáhnout  ZDE

Po oficiální tiskovce jsme se přesunuli rovnou za vámi na Místecké náměstí. Hráli jsme, zpívali a bylo to báječné. Nečekali jsme takovou podporu a velmi nás to potěšilo.

Každý kdo dorazil od nás dostal pivčo nebo nějaký ten drink zdarma. Celý meeting point se velice povedl, celým odpolednem nás provázel moderátor z rádia Orion Kuba Ohnutek, Přeča naladil skvělé hudební tóny k poslechu no a ke kytaře se dostal v průběhu večera také David Stypka a Mirai, kteří se skvěle doplnili.

Jen díky vám jsme si ten den skutečně užili, mluvili jsme s vámi a zjišťovali zda už máte lístky. Společně jsme diskutovali o tom proč tuhle akci děláme a proč vlastně ve Frýdku-Místku.

“Jsme patrioti a máme rádi Frýdek-Místek, chceme do města dostat více kultury z celé České republiky. Chceme dělat velký festival za co nejdostupnější cenu pro všechny lidi z našeho okolí. Náš cíl je, aby se na festivalu všichni bavili, měli k dispozici dostatek všeho co budou v daný den potřebovat. Hlavně chceme, aby si to každý maximálně užil a odnesl si s sebou spoustu skvělých hudebních zážitků.”


Další místo, kde nás můžete vidět je sweetsen fest, na kterém se budou pohybovat naši ambasadoři a rozdávat letáčky s informacemi o festivalu. 

Sledujte nás

Facebook

Instagram

 

Koupit lístek