PAULIE GARAND


Paulie Garand = umělecké jméno Pavla Haranta, který se narodil 17. října 1987 v Liberci). Ve městě, kde se zrodila nejedna ikona české hiphopové scény.

Spolupráce s Ty Nikdy Label, první deska "HARANT" v roce 2010, druhá deska v roce 2012 s názvem "V hlavní roli", třetí deska, kterou už bude většina z vás znát "Molo", o rok později deska "Boomerang" a v roce 2017 deska "Nirvana" tohle je jen rychlý výcuc toho, co už má Paulie za sebou.

Mezi jeho další počiny se určitě řadí projekt BPN (Básnící před Mikrofónem), kde společně s Lipem vydal desky "Slova" a "Horizonty", díky kterým získal cenu Akademie populární hudby v kategorii Hip Hop a RnB.

Mezi jeho nejznámější skladby patří například "Molo", "La Familia", "Boomerang", "Tuláci", "Hladina", "Pavučina lží", "L.B.C.", "Play" a další.

Paulie Garand jednoznačně patří mezi špičku hiphopové scény v ČR a my jsme moc rádi, že přijal naši pozvánku na FM City Fest a jako třešničkou na dortu je fakt, že mají feat s Lenny, takže asi všichni už tušíte, co bylo mohlo přijít :)