STAND UP ZÓNA, JAKOU FM CITY FEST JEŠTĚ NEZAŽIL

2021-08-30

Prázdninové dny ubíhají jako voda a s nimi vrcholí i poslední připravy na FM CITY FEST 2021, který proběhne na podzim, a to 24.-25. 9. v areálu textilky Slezan ve Frýdku-Místku. Představili jsme vám více než polovinu interpretů, mezi nimiž zaznívají jména jako Mirai, Ben Cristovao, Jelen, Rybičky 48, Divokej Bill, Ewa Farna, Rytmus, Pokáč, Buty, a další brzy odtajníme. Ale nejen to, postupně vám budeme servírovat i ostatní highlighty třetího ročníku festivalu, které byste rozhodně neměli minout. A jeden tady máme právě teď! Jsme rádi, že vám můžeme představit novou, vylepšenou STAND UP zónu!


O ZÁBAVU NEBUDE NOUZE

Hlavním cílem STAND UP zóny je pobavit se, a o to bude vystupujícími postaráno na jedničku. Napříč zónou se rozezní hlas jednoho z největších českých komiků, kterým není nikdo jiný než Zdeněk Izer a dále nebudou chybět ani známé tváře pořadu Na stojáka, jimiž jsou Karel Hynek a Petr Cerha alias Nasty. A to už zní jako notná dávka zábavy, no ne? Samozřejmě ani letos nebudou v STAND UP zóně chybět zajímaví hosté z řad hudebních interpretů vystupujících na festivalu. A kdo z nich to bude? Tak na tuhle odpověď si budete muset ještě počkat.


JAK BUDE STAND UP ZÓNA VYPADAT?

Pro STAND UP zónu jsme vyčlenili speciální místnost v jedné z budov Slezanu, jejíž kapacita přesahuje v daný moment 1000 osob. Zóna je dostatečně vzdálena od stagí a je v ní zaručen nerušený klid pro mluvené slovo a interakci s publikem. Přesný line-up a informace ke vstupu do STAND UP zóny se již brzy dozvíte.


Čtvrtá vlna vstupenek je v prodeji už jen do 31. 7. 2021!

ZAKOUPIT VSTUPENKU