SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII FRÝDKU-MÍSTKU

2023-10-17

Čas letí a do šestého, zatím největšího ročníku FM CITY FEST, který proběhne 28.–29. 6. 2024 v areálu Lembergerovy textilní továrny, nám zbývá jen tři čtvrtě roku. A tak už možná správně tušíš, že je ten nejvyšší čas odtajnit, na co se můžeš těšit. Začneme pozvolna a než vysypeme všechna esa z rukávu, budeme tě ještě chvíli napínat... Ale ať už čekáš cokoli, věř, že to bude mnohem větší, než si vůbec umíš představit. Právě teď totiž SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII FRÝDKU-MÍSTKU!


O TOMHLE SE TI ANI NESNILO

FM CITY FEST 2024 bude jedno velké překvapení. A začneme hned změnou areálu! Neboj, neztratí to tu jiskru industriálního prostředí a nepůjdeme nikam na louku za město, ba právě naopak, přesuneme se z bývalé přádelny bratří Neumannů ve Frýdku, kde proběhlo všech pět předchozích ročníků, do areálu Lembergerovy textilní továrny v Místku, který v letošním roce koupila společnost Marlenka. Nejenže tak vdechneme život dalšímu historickému místu, ale budeš si moci z blízka prohlédnout prostory, z nichž se za pár let stane nové medové království. A nejlepší na tom je, že na festivalu si tak konečně chytnou místo úúúplně všichni, protože lístků bude víc než dost.

DO DETAILU VYMAZLENÝ PROGRAM

Kromě těch největších českých hvězd, kterých je hudební program každoročně plný a mezi nimiž nebude ani tentokrát chybět domácí kapela Mirai, se na festivalu představí i zahraniční jména, ze kterých si sedneš na zadek! Po bosenské kapele Dubioza Kolektiv, která si letos na své konto připsala k těm nejznámějším evropským festivalům i frýdecko-místecký FM CITY FEST, míříme zase o kus výš. Ale kam přesně, tak na to si budeš muset ještě chvíli počkat.

SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII FRÝDKU-MÍSTKU

Příští rok to bude neuvěřitelných 10 let od chvíle, kdy Evolution Brothers uspořádalo svou první frýdecko-místeckou akci a my máme obrovskou radost, že právě šestý ročník FM CITY FEST nám při příležitosti tohoto výročí umožní udělat něco, co tady ještě nebylo. A to díky VÁM, kteří jste u toho po celou tu dobu s námi! 

  

KOUPIT VSTUPENKU

TĚŠÍME SE NA TEBE UŽ
28.–29. 6. na FM CITY FEST 2024!