Roztančete s námi celé město!!!

2018-05-06

FM City fest 2018 je festival plný svěží a různorodé hudby, lidí a chutí.

První ročník tohoto festivalu proběhne, jak jinak než ve Frýdku-Místku v areálu bývalé textilky Slezanu. Chceme se bavit, užívat si léta a poslouchat u toho skvělou hudbu. Našim hlavním cílem je přilákat do Frýdku-Místku současnou špičku České a Slovenské hudební scény a ukázat, že i FM se umí skvěle bavit.

FM City Fest je festival, ze kterého si odnesete celou řadu nečekaných zážitků, zejména těch hudebních. Mimo skvělou hudbu pro vás připravujeme také spoustu dobrého jídla a pití. Zkrátka chceme, abychom si to všichni společně užili!

Celý nápad se zrodil zhruba před rokem a skoro další čtvrt rok trvalo, než jsme vykopli, že do toho teda opravdu půjdeme. Děláme akce už 5-tým rokem (electroswingy a plesy) a už jsme dlouho cítili, že to chce něco nového, něco velkého, něco co bude bavit, něco co i my si užijeme naplno, něco do čeho vložíme srdce a novou energii.

A tak vznikl FM City Fest, který dostal zhruba po dalším čtvrt roce svůj “barevný” kabát, název, termín a po dlouhém vymýšlení také místo. Zkrátka bude to festival, který vás překvapí svou velikosti, hudebním programem a prostředím, ve kterém se uskuteční.

“Cítíme, že naše srdce patří kultuře a lidem!!!”
Pro první ročník jsme si vybrali areál bývalé textilky Slezan. Důvod je jednoduchý:
Slezan k našemu městu jednoduše patří a jeho historie sahá hluboko do kořenů města. Výrobní haly bývalé textilky jsou všude po Frýdku-Místku a kdysi v nich bylo den co den velice rušno. Chceme areálu vdechnout nový život a alespoň na jeden den lidem připomenout, že se zde pracovalo a žilo. Tentokrát však v areálu uslyšíte místo strojů a šicích mašin vynikající hudbu, společně roztančíme nádvoří a užijeme si den plný zábavy!!

Stanovili jsme si velké cíle a naším vnitřním motorem se stalo heslo: “roztančíme celé město”. Čekají na vás dvě velké hudební scény a na každé z nich se můžete těšit na skvělé interprety. V areálu bude k dispozici vše na co si jen vzpomenete. Máme pro vás připravenou Chillout zónu a pro milovníky akustické hudby bude připravena i buskingová stage!!!

Přijďte a roztančete s námi celé město :)
Těšíme se na vás!

Za celý tým Evolution Brothers
Zdraví Katka:)

 

Koupit lístek