#ROUŠKYVŠEM

2020-03-18

Dnes vám nebudeme představovat nové účinkující, ani neodtajníme novinky letošního ročníku, tento článek totiž vůbec nebude o festivalu a zábavě. Tyhle řádky píšeme o situaci, která se nás každým dnem dotýká více a více, je o zdraví, o vzájemné podpoře a pospolitosti. A stejně, jako zvládneme každoročně roztancovat celé město a spojit se pro FM CITY FEST, veříme, že společně dokážeme táhnout za jeden provaz i nyní, v diametrálně odlišné chvíli, kdy je to ale potřeba nejvíce. 
 

NENÍ NA CO ČEKAT, NOS ROUŠKU!

Obyčejná, s respirátorem, koupená, doma ušitá, bíla, barevná, se vzorem, bez vzoru - jakákoliv, je to úplně jedno. Prostě ji nos! Není jednodušší způsob, jak chránit sebe a ostatní a být tak maximálně ohleduplný/á ke svému okolí, protože ... MOJE ROUŠKA CHRÁNÍ TEBE A TVOJE ROUŠKA CHRÁNÍ MĚ.

 

SPOJME SE PRO DOBROU VĚC

Ve spolupráci se švadlenkami, panem Jiřím Karáskem ze společnosti SLEZAN Frýdek-Místek, která nám dodala bavlnu, a městěm Frýdek-Místek, se snažíme vyrobit tolik roušek, co jen jde. Rozdáme je těm, kteří je potřebují nejvíce a denně tady pro nás jsou, od řidičů autobusů přes prodavačky v obchodech až po zdravotníky. VŠEM patří obrovské DÍKY a právě ti, které zrovna potřebujeme my, potřebují i nás ostatní. Může se zapojit úplně každý, ať už budeš šít roušky, budeš darovat látku, půjčíš svůj šicí stroj nebo budeš šířit osvětu společně s námi, právě teď se počítá úplně všechno.

 

I PŘES VŠECHNA ÚSKALÍ TĚCHTO OKAMŽIKŮ, NÁS NEPŘESTÁVÁ SPOJOVAT HUDBA.
PROTO NÁM POMOZTE SDÍLET TUTO DŮLEŽITOU ZPRÁVU ZA POMOCI PÍSNĚ! ♥