PŘIJĎTE NA FESTIVAL TŘEBA ÚPLNĚ ZADARMO!

2022-10-31

Věděli jste, že můžete na FM CITY FEST 2023, který proběhne 23-24. 6. 2023 v historickém prostředí bývalé přádelny bratří Neumannů ve Frýdku-Místku, využít příspěvek z FKSP nebo ze zaměstnaneckého fondu a mít vstupenky, lidově řečeno, „za pusu“? Nevíte o co jde, jestli to váš zaměstnavatel/ka nabízí nebo zda na něj máte nárok a jak popřípadě příspěvek čerpat? Pojďme se tomu společně podívat na zub a uvidíme, jestli se na další ročník festivalu dostanete třeba „ZADARMO”.


O ČEM JE ŘEČ, KDYŽ DOJDE NA FKSP?

Pod zkratkou Fond Kulturních a Sociálních Potřeb (FKSP) se skrývá fond, kde se ukládají peníze, které pak mohou zaměstnanci využít na různé volnočasové aktivity, jako je například právě FM CITY FEST. Tento fond vytvářejí všechny státní a příspěvkové organizace (např. školy, zdravotnická zařízení, policie, technické služby, úřady, státní podniky, soudy apod.), mnohdy ho ale tvoří i soukromé firmy a obchodní společnosti (u firem se pak jedná o nedaňový výdaj).

JAK FKSP ČERPAT PRÁVĚ NA FM CITY FEST?

Oslovte své kolegy/ně, zjistěte zda společně s vámi nemají zájem vyrazit na festival, domluvte se s vedením či vašim účetním oddělením a vytvořte hromadnou objednávku, kterou nám následně zašlete na info@fmcityfest.czPokud jste v práci jediní, kdo se chce královsky bavit celé dva dny, nevadí, vyřešíme to s vámi individuálně.

E-mail s objednávkou vstupenek by měl obsahovat:
1) počet vstupenek a typ (dvoudenní/VIP silver/dětské)
2) fakturační údaje zaměstnavatele + kontakt na účetní oddělení (e-mail + telefonní číslo)

Následný postup je stejný jako u ostatních služeb, my vystavíme zaměstnavateli zálohovou fakturu, na základě které jsou lístky uhrazeny a poté vám vstupenky doručíme či se s Vámi domluvíme na jejich osobním předání.

Pokud byste měli jakékoliv další dotazy nebo potřebovali s čímkoli poradit, neváhejte se obrátit na Kateřinu Tůmovou Blablovou na emailu info@fmcityfest.cz nebo telefonním čísle 606 607 003

 

TĚŠÍME SE UŽ 23.-24. 6. NA FM CITY FEST 2023!