JEŽÍŠEK VÍ, KAM VYRAZIT NA FESŤÁK!

2019-12-10

Je před námi posledních pár dní v roce 2019, a byť za okny ještě není ta pravá ladovská zima, nezadržitelně se blíží tolik očekávaný sváteční čas. Právě Vánoce s sebou každoročně přináší nejen spoustu shonu, příprav a výběr dárků pro ty nejbližší, ale nakonec i pohodu, radost a mnoho krásných setkání, kdy to pravé překvapení pod stromečkem je tou poslední pomyslnou třešničkou na dortu.

 

 

JEŽÍŠEK VÍ, CO SE HODÍ POD STROMEČEK

Ještě pořád přemýšlíš nad tím, co by mohl Ježíšek přinést letos pod stromeček? Daruj něco originálního a nezapomenutelného, co vykouzlí jiskřičky v očích, a to třeba v podobě vstupenek na FM CITY FEST, který se bude konat 10.-11. července 2020 v areálu textilky Slezan ve Frýdku-Místku! Udělej tak radost úplně všem, od těch nejmenších až po největší, u nás si každý najde svůj kousek zábavy. Čeká vás to nejlepší z české a slovenské hudební scény v podání Divokého Billa, Ewy Farne, Bena Cristovaa, Rytmuse, skupiny Mirai a dalších, nebude chybět ani propracovaný doprovodný program pro děti i dospělé a mnohem mnohem více.

NAJDEŠ NÁS V OC FRÝDA

A abys nekupoval/a zajíce v pytli, postavili jsme si od 7. do 23. 12. stánek v obchodním centru Frýda hned naproti hlavního vstupu. Můžeš se nás tak zeptat na cokoli, co tě o festivalu zajímá, vybereš si z dětské, dvoudenní nebo VIP vstupenky nebo třeba z originálních kousků z našeho festivalového merche. A to všechno můžeš doplnit svým vlastním osobním přáním. Nepochybujeme, že s tímhle dárkem stoprocentně zazáříš.


Závěrem bychom vám všem rádi poděkovali za projevenou přízeň v tomto roce, které si nesmírně ceníme.

A přejeme vám veselé a pohodové Vánoce a jen to nejlepší do nadcházejícího roku 2020!