FM CITY FEST PŘINESE PODZIM PLNÝ HUDBY

2021-04-17

Po dlouhých měsících nejistoty a několika neúspěšných pokusech přesunout FM CITY FEST máme konečně jasno! Původně plánovaný červencový termín se sice ruší, ale jak by řekl Frank Sinatra: „The best is yet to come!“. Situace okolo nás se postupně stabilizuje a my pevně věříme, že se brzy dočkáme i větších rozvolnění. A to je důvod, proč jsme se rozhodli, že už vás nenecháme déle čekat a festival uskutečníme v plné parádě letos na podzim, a to i vzhledem k nutnosti akceptovat možná bezpečnostní opatření. Proto vytáhněte diáře, nalistujte září a víkend 24.-25. 9. si vyhraďte pro FM CITY FEST 2021, který proběhne jako již tradičně v areálu textilky Slezan ve Frýdku-Místku. Čeká na vás pořádná hudební jízda! 


FESTIVAL JAK HO ZNÁTE

Nepřijdete o nic, na co jste se už od loňského roku tolik těšili. Makali jsme na tom, aby se nám podařilo plně zachovat stávající line-up i nabitý doprovodný program. A nejen to, jak už jsme vám slibovali minule, můžete se těšit i na spoustu novinek a skvělých vychytávek. 


BEZPEČNOST JE NAŠÍ PRIORITOU

Bereme v potaz vážnost situace, která se nás všech už nějaký čas velmi úzce dotýká, a proto se pro nás stala ochrana zdraví všech návštěvníků hlavní prioritou. Děláme maximum pro to, abychom byli schopni pružně reagovat na vládní opatření a vytvořili s ohledem na situaci co nejbezpečnější prostředí, které však umožní vychutnat si FM CITY FEST plnými doušky.

 

 

Moc si vážíme toho, že si necháváte vstupenky a vyjadřuje tím svou podporu festivalu.

DĚKUJEME!