FM CITY FEST KLEPE NA DVEŘE

2019-03-27

Oproti loňskému roku máme v rukávu řadu novinek. Jak už jistě víte, nachystali jsme si pro vás ne jeden, ale rovnou dva dny nabité skvělou hudbou, pestrým doprovodným programem, soutěžemi a afterparty. Samozřejmě k tomu nebude chybět ani široký výběr jídla a pití, které si budete moci vychutnat v naší relax zóně. Překvapí vás kompletní změna a rozšíření areálu FM CITY FEST přibližně o 3000 m2. A to už je pořádný kus místa, co myslíte? Hlavní program je připraven na jedné menší a dvou výrazně větších scénách, které budou disponovat nejmodernějšími LED obrazovkami a světelnými efekty.

A teď to nejlepší… Společně s námi vás přivítají hvězdy českého a slovenského hudebního průmyslu! A jelikož máme 3 stage, headlineři FM CITY FEST budou tedy rovnou tři!

Popovou kapelu Mandrage není potřeba dlouze představovat, přece jen, kdo by neznal hity jako „Hledá se žena“, „Šrouby a matice“ nebo „Františkovy lázně“.

David Koller, rockový zpěvák, skladatel a bubeník, který jeznámý především jako lídr skupiny Lucie, je stálící české bigbítové scény. A nejenže zazní songy z jeho vlastní tvorby, už teď vám můžeme prozradit, že uslyšíte i pár hitů právě od skupiny Lucie.

Frýdecko-místecká skupina Mirai je nám všem moc dobře známá. V posledním roce slaví jeden úspěch za druhým a jejich písně slyšíme odevšad. A stejně jako loni, i letos nám předvedou nezapomenutelnou show. Takže kdo tipoval, že jsou dalším headlinerem FM CITY FEST, má pravdu!

To ale není ani zdaleka vše. Můžete se těšit také na pardubické uskupení Vypsaná Fixa, Michala Hrůzu a kapelu Hrůzy, Emmu Smetanu, frýdecko-místeckého rodáka Davida Stypku, Robina Mooda, Light and Love, Jakuba Děkana, Pokáče, Hanka z kapely Atmo Music, PSH nebo třeba slovenskou rockovou stálici Horkýže Slíže či slovenského rappera Majka Spirita.

Zkrátka ať už hledáte cokoli, na FM CITY FEST to stoprocentně najdete. Tak už neváhejte a nenechte si ujít tenhle víkendový nářez plný zábavy s přáteli, letního počasí a skvělých zážitků. A těm, kteří ještě nemají svůj lístek, dáváme poslední možnost pořídit si ho v druhé prodejní vlně za zvýhodněnou cenu 499 Kč, a ušetřit tak 100 Kč na vstupence!

Druhá vlna vstupenek bude k prodeji už jen do 31. 3. 2019!

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2019 VE FRÝDKU-MÍSTKU UŽ NA TEBE ČEKÁ!

DRUHÁ VLNA LÍSTKU V PŘEDPRODEJI ZDE

 

Koupit lístek