FM CITY FEST JE UŽ POČTVRTÉ TÉMĚŘ VYPRODANÝ

2022-05-31

Frýdek-Místek letos opět otevře brány největšího festivalu v podhůří Beskyd a FM CITY FEST, který propukne 24.-25. června v areálu textilky Slezan, tak po roce znovu roztančí celé město, už počtvrté. A ty u toho můžeš být s námi! Tak na nic nečekej, festival je už měsíc svým zahájením z 90 % VYPRODÁN a my čekáme full house, takže se taky může stát, že vstupenky na místě už nekoupíš.

 


NAŠLAPANÝ HUDEBNÍ LINE-UP...

Čeká tě to nejlepší z české i zahraniční hudební scény, celkem se na festivalu představí více než 30 interpretů na 3 stagích. Můžeš se těšit na Chinaski, No Name, Annu K., Janka Ledeckého, Wohnout, Mirai, Majka Spirita, Kateřinu Marii Tichou, Marpa, Lunetic, speciálního hosta z Velké Británie, kapelu Leap, a spoustu dalších.

 

...A VYMAZLENÁ STAND UP ZÓNA!

Neméně zajímavá bude i Stand Up zóna, kde se představí nejen hudební hosté, ale především zástupci nejlepší české stand up comedy v podání Adély Elbel, Tomáše Matonohy, Nastyho, Daniela Čecha a dalších z pořadu Na Stojáka.BUDOU SE BAVIT DĚTI I DOSPĚLÍ

Ani letos nebude chybět řada doprovodných aktivit, které najdeš, stejně jako v případě předchozích ročníků, především v Chill Out zóně. Připravili jsme si spoustu her a zábavných aktivit pro děti i dospělé, mezi nimiž najdeš stolní fotbal, air hockey, virtuální realitu, taneční workshopy s Tanečním Studiem DANCEPOINT, ale i spoustu novinek, které ti zatím neprozdradíme. Můžeme ti ale slíbit, že se máš rozhodně na co těšit!

FESTIVAL JE Z 90 % VYPRODANÝ

Lístků začíná být poskrovnu, a to nám do začátku festivalu zbývá ještě téměř měsíc! Stejně jako loni, tak i letos, čekáme že bude FULL HOUSE a lístky na místě už dost možná nebudou k dostání. Tak si chytni lístek ještě teď a nezůstaň stát za branou, protože ta nejlepší party letošního léta začíná až pár kroků za ní. Zažij s námi FM CITY FEST 2022!

 

KOUPIT VSTUPENKU

TĚŠÍME SE NA TEBE UŽ
24.-25. 6. na FM CITY FEST 2022!