FM CITY FEST 2023 JE UŽ TEĎ Z 80 % VYPRODANÝ

2023-03-01

Jaro nám po roce opět klepe na dveře, a to znamená jediné, do pátého ročníku FM CITY FEST, největšího festivalu v podhůří Beskyd, nám zbývají už jen necelé 4 měsíce. Takže pokud máš v plánu u toho být s námi, tak si v kalendáři hned teď zapiš termín 23.-24. června 2023, protože v areálu textilky Slezan ve Frýdku-Místku odpálíme tu největší párty letošního léta a společně už popáté roztancujeme celé město! A jestli ti ještě neleží v šuplíku vstupenka, dlouho s její koupí neotálej, protože ač tomu sami nemůžeme uvěřit, kapacita festivalu je už nyní z 80 % VYPRODANÁ.
 

ZAŽIJ LINE-UP EVROPSKÉHO FORMÁTU

FM CITY FEST, to je záruka našlapaného hudebního line-upu plného těch největších jmen z české i zahraniční hudební scény! Na festivalu se ti letos představí více než 30 vystupujících na 3 stagích, mezi nimiž zaznívají jména jako je EWA FARNA, MIG 21, TOMÁŠ KLUS, HORKÝŽE SLÍŽE, CALIN, MIRAI, XINDL X, VYPSANÁ FIXA, MICHAL HRŮZA, WE ARE DOMI a spoustu dalších. Ale kromě toho pro tebe máme ještě třešničku na konec, protože druhý festivalový den společně přivítáme na stagi i bosenskou kapelu DUBIOZA KOLEKTIV, kterou můžeš vidět na těch největších evropských festivalech a už v červnu dorazí i za tebou do Frýdku-Místku!

 

Ale s překvapeními letos ještě rozhodně nekončíme! Protože další novinkou, na kterou se můžeš na pátem ročníku těšit, je úplně nový formát STAND UP ZÓNY. Jak bude vypadat, kdo ji bude uvádět nebo jací hosté dorazí? Tak to všechno se už brzy dozvíš, ale tak nějak už teď tušíme, že se ti to bude líbit!

POBAV SE ÚPLNĚ SE VŠEMI

Ať už s sebou vezmeš partu, rodiče, prarodiče nebo děti - každý si najde to svoje. Je jedno kolik je ti let, pokud na stagi zrovna hraje něco, co tě moc nebere, můžeš využit naší CHILL OUT ZÓNU a udělat si třeba pár fotek, zahrát si stolní hry, zatancovat si nebo si prostě na chvilku sednout a nabrat síly. I tady budeme mít letos pár novinek, ale o tom až později.

KUP VSTUPENKU NA PÁTEK NEBO SOBOTU

Protože je o jednodenní vstupenky každoročně obrovský zájem a dotazy na ně se nám kupí v podstatě po celý rok, rozhodli jsme se, že letos jejich prodej zahájíme o něco dříve, a to od středy 1. 3.! Vstupenky zakoupíš on-line na našem webu nebo na některém z našich odběrných míst. A nezapomeň, že vstupenek na pátek a sobotu je opravdu omezený počet a bývají beznadějně vyprodané během pár týdnů.


NEPROŠVIHNI ŠANCI BÝT U TOHO

Máme teprve březen a festival je už z 80 % vyprodaný! Letos tak očekáváme, že budeme hlásit FULL HOUSE o několik týdnu dříve než vloni. Takže pokud chceš projít festivalovou branou a zažít nezapomenutelný start letošních prázdnin, tak už na nic nečekej a chyť si svůj lístek hned teď. Máme totiž takové tušení, že vstupenky na FM CITY FEST 2023 nebudou k mání už týdny před festivalem a na místě je stoprocentně nekoupíš.

Těšíme se na všechny, kteří u toho budou i letos s námi a slibujeme, že stejně jako na předchozí čtyři, ani na ten pátý ročník jen tak nezapomete!

KOUPIT VSTUPENKU

TĚŠÍME SE NA TEBE UŽ
23.-24. 6. na FM CITY FEST 2023!