FM CITY FEST 2021: DŮLEŽITÉ INFORMACE

2021-09-21

Konečně je to tady, po dvou letech čekání je čas zahájit třetí ročník FM CITY FEST, který je beznadějně vyprodaný! Děkujeme za vaši důvěru a slibujeme, že na tenhle ročník jen tak nezapomenete.
Aby vše šlapalo jako hodinky a vy jste si mohli užít festival plnými doušky, shrneme si nejdůležitější informace, které před a na festivalu budete potřebovat vědět.

 

 

AKREDITACE

Akreditace bude probíhat v akreditačním stánku, který bude viditelně označen a umístěn na ulici Bavlnářská, hned na rohu areálu. Zde si vyzvednete pásek, se kterým budete moci areál kdykoli opustit a opět se vrátit. Akreditace bude probíhat od čtvrtku, 23. 9., od 13 do 20 hod., dále pak v pátek od 15 do 24 hod. a v sobotu od 12 do 24 hod. Vstupenky a potvrzení pro splnění podmínky COVID-19 mějte vytištěné či stažené v mobilním telefonu, abychom se tak vyvarovali hledaní na místě. Na akreditaci je nutno dostavit se osobně.
VSTUPENKY JSOU NEPŘENOSNÉ, což znamená, že v případě dvoudenní vstupenky může do areálu vstoupit na zakoupenou vstupenku pouze jedna a tatáž osoba.

VSTUP S DĚTMI

Děti mají nárok na dětskou vstupenku do výšky 150 cm, nad tuto hranici už je nutno dítěti pořídit klasickou vstupenku. Kontrola bude probíhat při vstupu do areálu, kde bude postavena 150 cm vysoká brána. V případě výšky dítěte nad 150 cm, bude možno na místě doplatit dětskou vstupenku do dospělácké. Dítě do 15 let musí mít doprovod osoby starší 18 let.

VSTUPENKY Z DRUHÉ RUKY

Rádi bychom vás upozornili, že ručíme pouze za vstupenky, které jste osobně zakoupili přímo u nás. Při zakoupení vstupenky od jiné osoby se může stát, že si prodávající ponechá kopii lístku / lístek přeprodá několika různým osobám / uveřejní QR kód lístku v inzerci / apod. Na FM CITY FEST bude vždy vpuštěn pouze ten, kdo přijde s QR kódem na festival jako první.

PODMÍNKY VSTUPU NA FESTIVAL

Vstup na festival bude návštěvníkům umožněn pouze v případě splnění některé z níže uvedených podmínek. Výjimkou jsou pouze děti do 6 let (nikoliv včetně), u nichž není potřeba dokládat žádné potvrzení.

PCR TEST - maximálně 7 dní starý lékařsky potvrzený PCR test s negativním výsledkem

ANTIGENNÍ TEST - maximálně 72 hodin starý lékařsky potvrzený antigenní test s negativním výsledkem

PRODĚLÁNÍ COVID-19 - laboratorní potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 v uplynulých 180 dnech

POTVRZENÍ O OČKOVÁNÍ - platné od 15. dne po aplikaci druhé dávky očkování

TESTOVACÍ STÁNEK U VSTUPU NA FESTIVAL

Všichni návstěvníci, kteří se při vstupu na festival budou prokazovat negativním PCR nebo antigenním testem, mohou využít odběrového místa na COVID-19 přímo u vstupu na festival. Certifikovaný testovací stánek bude v provozu již od čtvrtku 23. 9. od 13 do 20 hod. a dále pak v době konání festivalu. Testování probíhá zdarma v rámci zdravotního pojištění, pokud jste již možnosti testování hrazeného ze zdravotního pojištění vyčerpali, bude nutné test uhradit.
Prosíme všechny návštěvníky, aby využili možnosti nechat se otestovat i na jiných odběrových místech ve Frýdku-Místku a předešli tak možnému shlukování se lidí u stánku před vstupem na festival.

OTEVŘENÍ A UZAVŘENÍ AREÁLU 

Areál festivalu se pro návštěvníky otevře vždy půl hodiny před koncertem první kapely a stánky se pak uzavřou po skončení koncertu poslední kapely v programu daného dne. Následně se budete moci přesunout do budovy, kde bude do 3 hod. ranní probíhat afterparty, po jejímž skončení se brány festivalu uzavřou.

MAPA AREÁLU

Mapu areálu dostane každý návštěvník u vstupu. Najdete v ní přesné umístění všeho, co byste v areálu festivalu mohli hledat. Dále bude možné si mapku kdykoli vyzvednout v našem infostánku.


PARKOVÁNÍ

Parkování je nedaleko areálu hned u hlavního nádraží na adrese Nádražní 2052, které je cca 400 m chůze od hlavního vstupu. Cesta na parkoviště bude viditelně označena. Cena parkoviště je 100 Kč (časově neomezeno) a bude v době konání festivalu hlídané. Pro VIP GOLD bude připraveno parkování naproti areálu.

 

DOPRAVA NA FESTIVAL

V případě, že se rozhodnete přijít na festival pešky, bude vaším záchytným bodem vlakové nádraží, které je zhruba 5 minut chůze od areálu. Pokud se rozhodnete využít městskou hromadnou dopravu, v blízkosti areálu naleznete zastávky Na Veselé a železniční stanoviště, kde zastavuje značná část linek MHD.

CO DO AREÁLU NEBRAT? 

S čím vás na festival nepustíme? Do areálu není povoleno vnášet jídlo ani pití, na festivalu bude zajištěno občerstvení za velmi přijatelné ceny. Zakládáme si na pestré nabídce, naleznete tak zajímavé typy kuchyní, široký výběr nápojů a jako třešničku na dortu i čajovnu. Jelikož dbáme na pořádek, budete mít k dispozici vratné kelímky, které budou k zapůjčení za zálohu 50 Kč. Kelímky bude možno vrátit pouze v infostánku při odchodu z festivalu.
MIMO JÍDLA A PITÍ NENÍ MOŽNÉ DO AREÁLU VODIT JAKÁKOLI ZVÍŘATA, VNÁŠET KOČÁRKY, DEODORANTY, DEŠTNÍKY, ZBRANĚ A NOŽE, PETARDY A JINÉ NEBEZPEČNÉ PŘEDMĚTY.

  

POJĎME SPOLEČNĚ ROZTANCOVAT CELÉ MĚSTO
NA FM CITY FEST 2021!

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu