FM CITY FEST 2021 BYL EPICKÝ, DĚKUJEME!

2021-09-28

DĚKUJEME VŠEM, že jste s námi byli u třetího ročníku FM CITY FEST, který byl vyprodaný do posledního lístku už dny před svým začátkem! Během obou festivalových dní jste vytvořili neuvěřitelnou atmosféru a předali všem vystupujícím i celému festivalovému týmu hromadu energie. A tak i přesto, že se nám čekání na festival o pár měsíců protáhlo, s jistotou už můžeme říct, že to stálo rozhodně za to. JSTE NEJLEPŠÍ!BYL TO MASAKR!

Třetí ročník festivalu proběhl 24.-25. 9. v areálu textilky Slezan ve Frýdku-Místku a přinesl 3 hudební stage, Stand Up zónu, doprovodný program pro děti i dospělé, gastro zónu, počasí jako na objednávku, ale především hromadu skvělých zážitků, nových přátelství a nezapomenutelných vzpomínek.

Páteční festival odstartoval Jakub Děkan, po kterém na stagích vystoupili Buty, Berenika Kohoutová, Ewa Farna, Divokej Bill, Cocotte Minute, Rybičky 48, Paulie Garand a další. Koncertem David Stypka - Dělám, jakože je, jsme společně s jeho kamarády, kolegy a s vámi všemi, uctili památku jedné z nejvýraznějších osobností Frýdku-Místku a úžasného člověka. Ve Stand Up zóně jste si mohli v pátek poslechnout životní příbeh Petra Harazína, rozhovor s Ewou Farnou nebo ikonického Zdeňka Izera.Po pátečním nabitém odpoledni, nám druhý festivalový den odstartoval ještě o něco dříve, a to koncertem Pokáče, po němž nastoupila na stage kapela Nebe, Jelen, Sofian Medjmedj, Lenny, Deaf Heart, Mňága a Žďorp, Děda Mládek Illegal Band, Ben Cristovao, N.O.H.A., Mirai, Rytmus a další. Stand Up zónu otevřel rozhovor s olympionikem Alexandrem Choupenitchem, na který navázalo stand up comedy Na Stojáka a program uzavřel rozhovor s Benem Cristovaem.Byly to magické 2 dny a věříme, že si je stejně jako my, i vy, ponesete ještě dlouho v sobě, alespoň teda do čtvrtého ročníku festivalu, který proběhne 24.-25. 6. 2022, a na který vás všechny tímto srdečně zveme!I na letošním ročníku festivalu jsme podpořili organizace, které pomáhají druhým, a to Nadační fond Helpínek a Podané ruce, z.s. Celý výtežek z prodaného festivalového merche jsme přidali k penězům, kterým jste organizacím během pátku a soboty přispěli vy a vznikla z toho krásná částka 71 068 Kč, které jsme organizacím oficiálně předali na pódiu. Máme obrovskou radost, že ani vám nejsou osudy druhých lhostejné.


DĚKUJEME ZA SPOUSTU KRÁSNÝCH KOMENTÁŘŮ, VZKAZŮ
I ZPRÁV 
A HLAVNĚ ZA TO, ŽE JSTE U TOHO BYLI S NÁMI!

VIDÍME SE ZASE ZA ROK?

Pro více informací o dalším ročníku nás sledujte na Facebooku a Instagramu