FM CITY FEST 2019: CO POTŘEBUJETE V DEN FESTIVALU VĚDĚT?

2019-07-11

Rok se s rokem sešel a máme tady druhý ročník FM CITY FEST! Věříme, že se všichni těšíte stejně jako my a odnesete si z festivalu ty nejlepší vzpomínky. Aby vše klapalo podle plánu a FM CITY FEST jsme si co nejvíce užili, pojďme si shrnout ty nejdůležitější informace.

 

 

 

OTEVŘENÍ A UZAVŘENÍ AREÁLU 

Areál festivalu se pro návštěvníky otevře vždy půl hodiny před koncertem první kapely a stánky se pak uzavřou po skončení koncertu poslední kapely v programu daného dne. Následně se budete moci přesunout do budovy, kde bude do 3 hod. ranní probíhat Helax afterparty, po jejímž skončení se brány festivalu uzavřou.

 

AKREDITACE

Akreditace bude probíhat v akreditačním stánku, který bude viditelně označen a umístěn na ulici Bavlnářská, hned na rohu areálu. Zde si vyzvednete pásek, se kterým budete moci areál kdykoli opustit a opět se vrátit. Akreditace bude probíhat v pátek od 9 do 23 hod. a v sobotu od 12 do 21 hod. Vstupenky mějte prosím předem vytištěné nebo stažené v mobilním telefonu, abychom se tak vyvarovali hledaní na místě. Pokud ještě nemáte lístek, budete mít možnost zakoupit jej přímo na místě v akreditačním stánku.
VSTUPENKY JSOU NEPŘENOSNÉ, což znamená, že v případě dvoudenní vstupenky může do areálu vstoupit na zakoupenou vstupenku pouze jedna a tatáž osoba.

 

VSTUP S DĚTMI

Děti mají nárok na dětskou vstupenku do výšky 140 cm, nad tuto hranici už je nutno dítěti pořídit klasickou vstupenku. Kontrola bude probíhat při vstupu do areálu, kde bude postavena 140 cm vysoká brána. Dítě do 15 let musí mít doprovod osoby starší 18 let.

 

MAPA AREÁLU

Mapu areálu dostane každý návštěvník u vstupu. Najdete v ní přesné umístění všeho, co byste v areálu festivalu mohli hledat.

 

PARKOVÁNÍ

Parkování je nedaleko areálu hned u hlavního nádraží na adrese Nádražní 2052, které je cca 400 m chůze od hlavního vstupu. Cesta na parkoviště bude viditelně označena. Cena parkoviště je 50 Kč/den a bude po celou dobu festivalu hlídané. Pro VIP hosty bude připraveno parkování naproti areálu u stanového městečka. Obyvatelé stanového městečka budou moci parkovat poblíž svých stanů.

 

DOPRAVA NA FESTIVAL

V případě, že se rozhodnete přijít na festival pešky, bude Vaším záchytným bodem vlakové nádraží, které je zhruba 5 minut chůze od areálu. Pokud se rozhodnete využít městskou hromadnou dopravu, v blízkosti areálu naleznete zastávky Na Veselé a železniční stanoviště, kde zastavuje značná část linek MHD. Naproti vstupu do areálu budou v průběhu festivalu také přistavena Rekola, které budete moci využít k dopravě kdykoli během dne.

 

CO DO AREÁLU NEBRAT? 

S ČÍM VÁS NA FESTIVAL NEPUSTÍME? Do areálu není povoleno vnášet jídlo ani pití, vše bude zajištěno, a to za velmi přijatelné ceny. Zakládáme si na pestré nabídce, naleznete tak zajímavé typy kuchyní, široký výběr nápojů a jako třešničku na dortu i čajovnu. Jelikož dbáme na pořádek, budete mít k dispozici vratné kelímky, které budou k zapůjčení za zálohu 50 Kč. Kelímky bude možno vrátit pouze v info stanu při odchodu z festivalu.
MIMO JÍDLA A PITÍ NENÍ MOŽNÉ DO AREÁLU VODIT JAKÁKOLI ZVÍŘATA, VNÁŠET KOČÁRKY, DEODORANTY, DEŠTNÍKY, ZBRANĚ, PETARDY A JINÉ NEBEZPEČNÉ PŘEDMĚTY.

 

STANOVÉ MĚSTEČKO 

Za cenu vstupenky do stanového městečka máte možnost postavit svůj stan a přenocovat z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. V neděli je nutné opustit stanové městečko do 12 hod.

 

TAK POJĎME SI SPOLEČNĚ UŽÍT TO NEJLEPŠÍ, CO LÉTO VE FRÝDKU-MÍSTKU NABÍZÍ!

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu

 

Koupit lístek