FM CITY FEST 2019 BYL NEUVĚŘITELNÝ, A TO HLAVNĚ DÍKY VÁM!

2019-07-18

DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME!!

DRUHÝ ROČNÍK FM CITY FEST BYL JEDINEČNÝ A SVOU ATMOSFÉROU NAPROSTO DOKONALÝ. A MY JSME MOC RÁDI, ŽE JSTE U TOHO BYLI LETOS OPĚT S NÁMI A ROZTANČILI TAK CELÉ MĚSTO!


Již po druhé je za námi FM CITY FEST, který proběhl 12. a 13. 7. 2019 v areálu textilky Slezan ve Frýdku-Místku a my jsme nadšení, že jsme se sešli v takovém počtu.
Úžasní interpreti, nově vybudovaná diskuzní scéna, kouzelné industriální místo, zvětšená kapacita areálu o cca 3000 m2, stanové městečko, výborné jídlo, široká nabídka pití, skvělá nálada a hlavně to nejlepší publikum, nejen tohle všechno byl letošní FM CITY FEST!

PÁTEK I SOBOTA PŘINESLA LINE-UP NABITÝ TÍM NEJLEPŠÍM Z ČESKÉ A SLOVENSKÉ HUDEBNÍ SCÉNY.

V pátek jsme opět po roce nedočkavě otevřeli brány festivalu a těšili se, až společně s vámi přivítáme The Silver Spoons, Pokáče, Vypsanou FiXu, Emmu Smetanu, kapelu Mirai, Davida Kollera, Hanka a mnoho dalších. V lepší festivalové náladě, než byla ta páteční, jsme snad odstartovat FM CITY FEST ani nemohli!

Sobota nebyla o nic ochuzena a mohli jste tak vidět Davida Stypku, kapelu Lake Malawi, legendární Horkýže Slíže, Michala Hrůzu, Majka Spirita, Mandrage, PSH a další. A i přes nepříznivé předpovědi počasí, z toho nakonec byl další prosluněný festivalový den.

Celý FM CITY FEST byl naprosto opojný a my už se těšíme, co přinese třetí ročník, který se bude konat 10.-11. července 2020, a na který bychom vás všechny chtěli už nyní pozvat.

Jsme moc rádi, že jsme během FM CITY FEST mohli podpořit i neziskové organizace, a to konkrétně Podané ruce, z.s. a Nadační fond Helpínek. V pátek byla pro Podané ruce, z.s. vybrána částka 16 600 Kč, kterou jsme dorovnali na krásných 20 000 Kč. Sobota pak patřila Nadačnímu fondu Helpínek, jemuž jste darovali 12 700 Kč, kterou jsme opět zaokrouhlili na 16 000 Kč. Jsme nesmírně hrdí na to, že jsme společně s vámi pomohli těm, kteří to potřebují nejvíce.

 

Vážíme si všem vašich názorů, cenných podnětů a chvály. Ještě jednou a znovu, DĚKUJEME!

Petra K.:
Naprosto úžasné, vše jste od loňska vychytali a dali si záležet, bylo to vidět na každém kroku. Každý si mohl vybrat muziku, jaká se mu líbí, prostě fesťák pro každého a tak to má být!! Osobně velmi silný dojem a zážitek z MANDRAGE!!! Velice mě chlapci překvapili a spadla mi doslova čelist, jak to měli našlapané, prostě jednim slovem PECKA!!! Jen tak dál, děláte to ❤️, a to je dobře!!! 1*

Lenka S.:
Za mě jedničkapocházim z FM, žiju v Praze, ale na FM CITY FEST beru dovču a frčim pendolínem příští rok zase.

Katka K.:
Ani třetí ročník nám neunikne. Už po prvním a druhém to bude náš každoroční rituál, těšíme se už teď, a to ještě není zcela areál v původním stavu. Děkujeme Miraiovi a celému pořadatelskému týmu za super zorganizování této akce, bylo to super. Letos i s prostorem na 1s*.

Martin V.:
Bylo to perfektní, úžasné, skvělé. Moc děkujeme a těšíme se na příští rok!!!

 

 ... a to je jen zlomek vašich krásných recenzí. :)

 

PŘIDÁŠ SE K NÁM PŘÍŠTÍ ROK I TY?

Pro více informací o dalším ročníku nás sledujte na Facebooku a Instagramu

 

Koupit lístek