FESTIVALOVÁ RODINO, SPUSTILI JSME PRO TEBE ZVÝHODNĚNÝ PŘEDPRODEJ!

2023-06-26

Je za námi pátý ročník FM CITY FEST a my vám VŠEM, za celý organizační tým festivalu a všechny vystupující, od srdce DĚKUJEME! Nedokázali jsme si představit, že by to mohlo být rok od roku lepší a lepší, ale je, a to díky VÁM. FM CITY FEST 2023 se pro nás stal obrovským milníkem a byl naprosto neuvěřitelný. Ani nevíme, co říct, to se prostě musí zažít. A protože chceme, aby festivalovou atmosféru mohlo ochutnat o pár tisíc lidí více, tak..

 


...ŠESTÝ ROČNÍK BUDE MASIVNÍ!

Zároveň jsme si pro vás připravili překvapení jakožto speciální poděkování za to, že jste našimi skalními fanoušky a udělali jste pátý ročník tím nejkrásnějším zážitkem tohoto roku. Proto právě teď spouštíme prodej vstupenek na tajném odkaze, o kterém víte jen vy a k tomu od nás máte ještě speciální slevový kód na 100 Kč, který platí na první vlnu vstupenek za 699 Kč (- slevový kód na 100 Kč), což znamená, že na šestý ročník FM CITY FEST vás zveme na oba dny za 599 Kč. Ale pozor, už v neděli končíme, takže celá prodejní akce potvrvá pouze týden.

 

JAKO PODĚKOVÁNÍ PRO VÁS MÁME
SLEVOVÝ KÓD NA 100 Kč NA 1. VLNU VSTUPENEK, KTEROU ZAKOUPÍTE

ZDE

 

ZADEJTE KÓD: FMCITYFEST2024

(Celý kód zadejte v objednávce velkými písmeny.)

 

Během uplynulého víkendu prošlo bránou festivalu téměř deset tisíc lidí, kteří se sjeli z celé České republiky, aby odpálili léto v tom největším stylu. A my si této podpory a přízně nesmírně vážíme, ale na druhou stranu víme, že nemůžeme usnout na vavřínech a musíme to posunout zase o kus dál. A proto vám už teď můžeme odhalit, že šestý ročník festivalu BUDE MNOHEM VĚTŠÍ, NEŽ SI VŮBEC DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT. Takže Frýdku-Místku těš se, protože to co uvidíš, tady ještě nebylo!

 

OFICIÁLNÍ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ODSTARTUJEME AŽ V ZÁŘÍ.