DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ROČNÍK 2018

2018-07-12

PRŮVODCE FESTIVALEM

Pro hladký průběh festivalu je nutné dodržovat veškerá naše pravidla, abychom si první ročník skvěle užili a hlavně, abychom mohli další léta připravovat další ročníky. Prosím dbejte opravdu na všechny pokyny. Bude to dokonalé, jen když budeme všichni respektovat řád. A připomínáme – VSTUPENKY NA MÍSTĚ NEBUDOU.

 

VSTUP S DĚTMI

Děti do 12 let mají vstup zdarma. Do 15 let musí přijít s osobou nad 18 let. Dítě se musí prokázat dokladem – kartička pojišťovny, rodný list, kartička na autobus, být zapsán v pase/občance. Cokoli, kde je datum narození.Myslete prosím na to! Je velmi těžké u dětí rozpoznat hraniční věk, tím, že budete mít nachystaný doklad, přispějete k bezproblémovému a rychlému vstupu do areálu. A připomínáme, že i když je vstup s dětmi povolen a najdou si zde své, tak je to akce výhradně pro dospělé, myslete proto na to! Do areálu je striktně zakázán vstup s kočárky! Neprojdou vstupní branou, myslete prosím na to.

VSTUP A OPUŠTENÍ AREÁLU

Při vstupu do areálu bude zařízením snímán QR kód z vaší vstupenky. Také nezpomeňte, že je zákaz vnášení jídla, pití, deštníků, kol, kočárků, deodorantů a nebezpečných předmětů – nože, petardy, zbraně. Na ruku dostanete pásku a budete moci areál opustit. Areál se otevírá ve 12:00, uzavírá se pak ve 3:00. Do areálu je zákaz vstupu se psy či jinými zvířaty.

PARKOVÁNÍ

Adresa konání festivalu je Staroměstská 3479. Parkování je nedaleko od areálu u hlavního nádraží. Bude zpoplatněno 50Kč na celou dobu konání festivalu. Na adrese Nádražní 2052. Vše bude dobře označeno. Pěšky je to od areálu zhruba 5 minut (400m). Parkoviště bude hlídané od 12:00.

MAPA AREÁLU

K dispozici bude dostatek stánků s pivem, nealkem i alkoholem. Samozřejmostí jsou také míchané drinky. Nemůžeme opomenout ani gastro zónu. Mapu areálu dostanete u vstupu. V areálu bude také bankomat! 

 CESTA NA FESTIVAL

PĚŠKY

Záchytný bod pro vás, kteří chcete na festival dorazit pěšky je vlakové nádraží, nebo autobusové nádraží ve Frýdku-Místku. Odsud je to pouze 4-5 minut klidnou chůzí.

CESTA OD VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ

Dej se rovně přes park a dojdi až ke schodišti, vyjdi pár schodů a jdi rovně kolem supermarketu, na rohu budovy zahni vpravo a pokračuj rovně až dorazíš k podlahovému studiu. Zbývá už jen pár kroků vlevo a můžeš se bavit celý den i noc.

CESTA OD AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ

Od výstupního místa na autobusovém nádraží se dej rovně podél parkoviště až dojdeš k podchodu. Projdi celý podchod a poté se dej se rovně přes park a dojdi až ke schodišti, vyjdi pár schodů a jdi rovně kolem supermarketu, na rohu budovy zahni vpravo a pokračuj rovně až dorazíš k podlahovému studiu. Zbývá už jen pár kroků vlevo a můžeš se bavit celý den i noc.


AUTEM

Pokud se rozhodnete dorazit na 4 kolech.

SMĚR OD OSTRAVY

Při příjezdu do Frýdku-Místku od Ostravy jeď směr Český Těšín, za řekou sjeď prvním sjezdem směr vlakové nádraží. Pokračuj po hlavní silnici a za druhým železničním přejezdem pokračuj stále rovně až dojedeš k hlavní budově nádraží a před sebou už uvidíš hlavní parking festivalu. Poté už pokračuj pěšky.

SMĚR OD ČESKÉHO TĚŠÍNA

Po příjezdu do Frýdku-Místku pokračuj směr Ostrava. Na mostě sjeď směr McDonald, pod mostem odboč vlevo a přejeď železniční přejezd. Poté pokračuj rovně směrem k vlakovému nádraží až dojedeš k hlavní budově nádraží a před sebou už uvidíš hlavní parking festivalu. Poté už pokračuj pěšky.

MHD

Pokud se rozhodnete jet městskou hromadnou dopravou můžete jet například autobusovou linkou číslo 2, 3, 6, 13 a 16 na autobusovou zastávku Na Veselé. Nebo můžete dojet jednoduše na autobusové/ vlakové nádraží. Vše je kousek od areálu festivalu

 

Všechny směry pořádně označíme, stačí sledovat všechny cedule a nebo zadat do vaší navigace vlakové nádraží Frýdek-Místek a dorazíte přesně tam, kde na vás už budeme čekat!

Pokud plánujete dorazit na kole, tak prosím nezapomeňte, že s ním nebudete vpuštěni do areálu. Můžete si jej uzamknout někde v okolí. Nebudeme je hlídat apod.

 

TĚŠÍME SE NA VÁÁÁÁS!!!

 

 

Koupit lístek