DĚKUJEME, ŽE JSTE STÁLE S NÁMI

2020-11-29

Rok 2020 se kvapem blíží ke svému konci a byť byl docela jiný, než si kdokoli z nás představoval, zvládli jsme ho, a to díky VÁM. Hned na jaře jste nám pomohli šířit důležitou osvětu, díky které jsme mohli rozdat stovky roušek potřebným v celém Frýdku-Místku. A nakonec, když jsme z důvodu bezpečnostních opatření museli zrušit letošní ročník festivalu, na který jsme se všichni neskutečně těšili, opět jste nás podrželi. Rádi bychom poděkovali všem, kteří nevrátili zakoupené vstupenky a uplatní je v následujícím roce, rovněž děkujeme za každý komentář, zprávu nebo sdílení plné podpory, a že jich bylo neskutečné množství. Ohromně si toho vážíme! ❤️

 JSME PLNÍ VIZÍ A NADĚJÍ

Věříme, že příští rok bude náš a uděláme maximum pro to, aby třetí ročník festivalu, který proběhne 9.-10. 7. 2021 v areálu textilky Slezan ve Frýdku-Místku, předčil všechna vaše očekávání. A už se nemůžeme dočkat, až společně, po nucené roční pauze, opět roztančíme celé město.
 

VÁNOCE PLNÉ PŘEKVAPENÍ

A protože jsou před námi Vánoce a určitě nejen nám chybí kulturní vyžití, připravili jsme si pro vás předčasného Ježíška. Už hádáte, co by to mohlo být? ... Tak my vám to prozradíme. Všem, kteří mají zakoupenou svou vstupenku na festival, zašleme odkaz na vánoční koncert MIRAIE. A tím ani zdaleka nekončíme! Víme, že dobrých skutků není nikdy dost a rádi bychom udělali radost i těm, kteří mají v životě méně štěstí než my. Proto jsme se rozhodli darovat přes 100 vstupenek na FM CITY FEST 2021 na těch správných místech. Doufáme, že tak všem alespoň trošku projasníme vánoční čas letošního roku.
 

Závěrem vám srdečně děkujeme za přízeň a podporu v tomto roce a přejeme všem krásné a pohodové Vánoce a zdravý vstup do nadcházejícího roku 2021 plného skvělých zážitků!