CO VÁM FM CITY FEST LETOS PŘINESE?!

2019-06-12

Letos vás FM CITY FEST překvapí spoustou novinek, vychytávek a inovací. A co speciálního vás kromě dvou dní nabitých tím nejlepším z české a slovenské hudební scény čeká? Tak pojďme si to prozradit. Už jsme vám řekli, že FM CITY FEST se bude konat 12-13. července 2019 v areálu textilky Slezan ve Frýdku-Místku. Že si letos užijete dva dny nabité skvělou hudbou a ještě lepší atmosférou, už taky víte. A pořád to není ani zdaleka všechno... 

 

ZÁBAVA AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ 

Jak v pátek, tak i v sobotu se mimo hudebních koncertů můžete těšit i na doprovodný program pro děti i dospělé. Že nevíte, co si pod tím máte představit? Připravili jsme si pro vás přednáškovou místnost, kde jsme pozvali zajímavé a ambiciózní lidi, kteří se nebojí bořit hranice. Můžete se tak těšit na jejich životní příběhy, zajímavosti a tipy, které se vám mohou stát inspirací. Pokud budete potřebovat načerpat síly, můžete se i s dětmi uchýlit do chill out zóny, která nabídne charitativní program uvnitř chill out zóny.

 

BUSKINGOVÁ SCÉNA

Novinkou letošního roku bude menší třetí stage, která nabídne takzvaný buskingový zážitek a vykouzli tak jedinečnou uměleckou atmosféru. Takže kdykoli v průběhu festivalu, když budete mít vóóólnou chvíli, neváhejte nahlédnout, co se na stagi právě odehrává. Během dne se tam budou střídat různorodí umělci, kteří vás rozproudí a nabijí energií.

 

JSME FESTIVAL PRO CELOU RODINU

Že děti na festival nepatří? FM CITY FEST je ukázkovým příkladem toho, že se mohou společně bavit celé rodiny. Pro vaše ratolesti napříč věkem máme připravenou dětskou zónu, kde bude probíhat nabitý doprovodný program, zábavné aktivity a soutěže. Nebude chybět ani malování na obličej, skákací hrad, prolézačky, houpačky a pískoviště. A to už zní jako dětský sen!

 

STAN, SPACÁK A JEDEME 

Chcete být na festivalu dnem i nocí? Pak neznáme lepší volbu, než si sbalit stan a spacák, a ubytovat se v našem stanovém městečku. Máme pro vás připravenou krásnou travnatou plochu, která se nachází cca 50 m od hlavního areálu. V městečku nebudou chybět vlastní toalety, pitná voda a ochranka, která se bude starat o pořádek. Velkou výhodou je nedaleké parkoviště, které bude vyčleněno právě pro obyvatele stanového městečka. Tak na nic nečekejte, kapacita stanů je omezená.

 

PIVO JAKO KŘEN

Léto, teplé počasí, zábava a dobré pivo k sobě prostě patří. Nejinak tomu bude i na FM CITY FEST. Radegast společně s námi na festivalu otevře vlastní hospodu Radegast Pub, kde nabídne to nejlepší čepované pivo, alko i nealko osvěžení, a to vše uvnitř budovy. Díky dostatečnému množství míst k sezení, tak budete mít možnost schovat se před sluníčkem a vychutnat si pivo z poctivých krýglů. Mysleli jsme ale i na ty, kteří preferují posezení na čerstvém vzduchu, proto v areálu naleznete několik venkovních stánků pivovaru Radegast.

 

JEDNODENNÍ VSTUPENKY

Prosili jste nás o jednodenní lístky na festival a my vám chtěli udělat radost, tak tady jsou! Zahájili jsme prodej vstupenek jak na pátek, tak i na sobotu. Cena je 399 Kč a zakoupíte je na našem webu v sekci lístky. POZOR, počet jednodenních lístků je výrazně omezen!

 

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu

 

 

Koupit lístek