Co se děje za oponou aneb zveme vás na pivo - 6.6. v 6 večer!

2018-05-30

Když jsme před rokem přemýšleli jakou akci uspořádáme, chtěli jsem vytvořit něco velkého a překvapivého. Ale věděli jsme, že je potřeba vše dobře promyslet a naplánovat.

Prvním bodem bylo vymyslet o co vlastně půjde, kde se to odehraje, kdy přesně se celá akce uskuteční a jak to bude vypadat. Tyto otázky jsme vyřešili během krátkých 3 měsíců a pustili jsme se do příprav.  Na začátku jsme byli tři Kuba, Miky a Mirai, tak jak nás znáte z našich akcí. Máme na starosti, hlavní organizaci celého festivalu, jsme tady od toho, aby bylo zařízeno vše od marketingu, přes účinkující, partnery a sponzory, občerstvení na festivalu, zajištění všech  scén, připravenost areálu, až po finální úklid po festivalu. Ale s přibývajícími úkoly rychle rostoucího festivalu jsme se rozhodli, že je potřeba se rozšířit o další pomocníky.

Od samého začátku vedle nás stojí Martina, která se stará o sociální sítě a je nám celkově oporou. Další do party přibyla Barča, která je strůjcem všeho grafického, co na festivalu uvidíte. O ozvučení a technické zabezpečení se stará James, který přesně ví, co dělat aby byl zvuk na festivalu vyšperkovaný a aby vše fungovalo, tak jak má. Dave si pod křídla vzal vše, co se týká lidské (převážně chlapské:) síly na festivalu a zajištění bezpečnosti, tak aby se vám ani nám nic nestalo. Kačka si vzala na starost administrativu s festivalem spojenou a taky se stará o vás všechny, kteří jste si zakoupili lístky a zaregistrovali jste se na náš portál.

Celý tým je tedy složen z 8 lidí, kteří pracují každý den na tom aby jste si FM City Fest maximálně užili a byl to pro vás nezapomenutelný zážitek.

_______________________________________________________________________

Nedávno jsme si řekli, že jste nás jako celý tým ještě neviděli pohromadě. Rozhodli jsme se to napravit a sejít se s vámi venku.

 

“ZVEME VÁS NA 1 SETKÁNÍ S TÝMEM FM CITY FESTU VE STŘEDU 6.6.2018 V 6 HODIN PODVEČER NA MÍSTECKÉM NÁMĚSTÍ”

Máme pro vás připravené podrobnější informace o festivalu, bude pivčo, bude hrát pohodová hudba a jako bonus se nás můžete na cokoliv ohledně festivalu zeptat osobně přímo nás organizátorů. Budeme tam pro vás. Čeká vás zkrátka krásný podvečer plný hudby, dobrého pití a především skvěle naladěných lidí se kterými se potkáte i na festivalu.

 

Koupit lístek